Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IMS02ST1R2K
IMS02ST1R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMS02ST1R2K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMS02ST1R2K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-2 1.2 10% RJ4
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IMS02ST1R2K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-2 1.2 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5985 pcs Podatkovni list
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) Ščitenje Shielded
Serija IMS-2 Ocene -
Q @ Frek 40 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 130MHz Lastnosti -
natančen opis 1.2µH Shielded Molded Inductor 247mA 730 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max
Trenutna ocena 247mA Tok - nasičenost -