Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IMS05ST100K
IMS05ST100K
IMS05ST100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMS05ST100K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMS05ST100K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5 10 10% RJ4
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IMS05ST100K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5 10 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5022 pcs Podatkovni list IMS-5 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) Ščitenje Shielded
Serija IMS-5 Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 46MHz Lastnosti -
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 220mA 1.62 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max
Trenutna ocena 220mA Tok - nasičenost -