Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IMS05WDST563K40
IMS05WDST563K40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMS05WDST563K40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMS05WDST563K40
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5WD-40 56K 10% RJ4
Product parameter
številka dela IMS05WDST563K40 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5WD-40 56K 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4188 pcs Podatkovni list IMS-5 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) Ščitenje Shielded
Serija IMS-5WD-40 Ocene -
Q @ Frek 25 @ 79kHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 79kHz
Induktivnost 56mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 150kHz Lastnosti -
natančen opis 56mH Shielded Inductor 26mA 499 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 499 Ohm Max
Trenutna ocena 26mA Tok - nasičenost 8mA