Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IMS5SWDRU101K65
IMS5SWDRU101K65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMS5SWDRU101K65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMS5SWDRU101K65
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5SWD-65 100 10% R36
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela IMS5SWDRU101K65 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5SWD-65 100 10% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43495 pcs Podatkovni list
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) Ščitenje Shielded
Serija IMS-5SWD-65 Ocene -
Q @ Frek 52 @ 2.5MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10MHz
Lastnosti - natančen opis 100µH Shielded Molded Inductor 325mA 3.12 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.12 Ohm Max Trenutna ocena 325mA
Tok - nasičenost 120mA