Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IR02EB6R8J
IR02EB6R8J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IR02EB6R8J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IR02EB6R8J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 6.8 5% EB E2
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IR02EB6R8J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 6.8 5% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5107 pcs Podatkovni list IR Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija IR Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 60MHz Lastnosti -
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 175mA 2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 175mA Tok - nasičenost -