Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IR02SH100K
IR02SH100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IR02SH100K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IR02SH100K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 10 10% RJ1
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IR02SH100K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 10 10% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4548 pcs Podatkovni list IR Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija IR Ocene -
Q @ Frek 55 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 50MHz Lastnosti -
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -