Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IR02SHR12K
IR02SHR12K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IR02SHR12K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IR02SHR12K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 .12 10% RJ1
Product parameter
številka dela IR02SHR12K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 .12 10% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5447 pcs Podatkovni list IR Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija IR Ocene -
Q @ Frek 40 @ 25MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 640MHz Lastnosti -
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 1.27A Tok - nasičenost -