Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IR02ST5R6H
IR02ST5R6H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IR02ST5R6H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IR02ST5R6H
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 5.6 3% RJ4
Product parameter
številka dela IR02ST5R6H Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 5.6 3% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5587 pcs Podatkovni list IR Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija IR Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 65MHz Lastnosti -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 185mA 1.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 185mA Tok - nasičenost -