Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > LVR03R0400FS70
LVR03R0400FS70
LVR03R0400FS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LVR03R0400FS70 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LVR03R0400FS70
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.04 OHM 1% 3W AXIAL WW
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 74258 pcs
Product parameter
številka dela LVR03R0400FS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.04 OHM 1% 3W AXIAL WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 74258 pcs Podatkovni list LVR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm) Serija LVR
Odpornost 40 mOhms Moč (Watts) 3W