Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > M55342K06B261ARWS
M55342K06B261ARWS
M55342K06B261ARWS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M55342K06B261ARWS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M55342K06B261ARWS
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 261 OHM 0.1% 0.15W 0705
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 23323 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela M55342K06B261ARWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 261 OHM 0.1% 0.15W 0705 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS