Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > MORNTA2001AT5
MORNTA2001AT5
MORNTA2001AT5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MORNTA2001AT5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MORNTA2001AT5
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8TSSOP
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela MORNTA2001AT5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53058 pcs Podatkovni list MORN Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija MORN
Resistor-Ratio-Drift ±1 ppm/°C Ratio Matching Resistor ±0.01%
Odpornost (Ohms) 2k Moč na element 50mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena 541-2489-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm) natančen opis 2k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)