Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > MSP06C01100RGEJ
MSP06C01100RGEJ
MSP06C01100RGEJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MSP06C01100RGEJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MSP06C01100RGEJ
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 5 RES 100 OHM 6SIP
(v ameriških dolarjih)
456 pcs532 pcs1026 pcs
Product parameter
številka dela MSP06C01100RGEJ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 5 RES 100 OHM 6SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46138 pcs Podatkovni list MSP Series
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 6-SIP
Velikost / dimenzija 0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm) Serija MSP
Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 100 Moč na element 250mW
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 5
Število zatičev 6 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm)
natančen opis 100 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP Vrsta tokokroga Bussed