Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > MSP08C0147R0GEJ
MSP08C0147R0GEJ
MSP08C0147R0GEJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MSP08C0147R0GEJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MSP08C0147R0GEJ
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SIP
(v ameriških dolarjih)
336 pcs504 pcs1008 pcs
Product parameter
številka dela MSP08C0147R0GEJ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38579 pcs Podatkovni list MSP Series
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 8-SIP
Velikost / dimenzija 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm) Serija MSP
Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47 Moč na element 250mW
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 7
Število zatičev 8 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.89mm)
natančen opis 47 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Vrsta tokokroga Bussed