Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP0505W220RJS6
RCP0505W220RJS6
RCP0505W220RJS6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP0505W220RJS6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP0505W220RJS6
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 220 OHM 5% 1.4W 0505
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 27465 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
300 pcs600 pcs
Product parameter
številka dela RCP0505W220RJS6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 220 OHM 5% 1.4W 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 27465 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0505
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Serija RCP
Odpornost 220 Ohms Moč (Watts) 1.4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0505 (1412 Metric)
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 220 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film