Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP0505W75R0GET
RCP0505W75R0GET
RCP0505W75R0GET
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP0505W75R0GET z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP0505W75R0GET
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 75 OHM 2% 1.4W 0505
(v ameriških dolarjih)
100 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RCP0505W75R0GET Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 75 OHM 2% 1.4W 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29156 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0505
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Serija RCP
Odpornost 75 Ohms Moč (Watts) 1.4W
Pakiranje Tray Paket / primer 0505 (1412 Metric)
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 75 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film