Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP0603B20R0JS3
RCP0603B20R0JS3
RCP0603B20R0JS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP0603B20R0JS3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP0603B20R0JS3
Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 20 OHM 5% 3.9W 0603
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 72173 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela RCP0603B20R0JS3 Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 20 OHM 5% 3.9W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 72173 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 3.9W Napetost - razčlenitev 0603
Debelina (maks.) ±150ppm/°C Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija RCP RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RCP0603B20R0JS3 Višina - sedež (maks.) 0.023" (0.58mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 20 Ohm ±5% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 20 OHM 5% 3.9W 0603 Premaz, tip ohišja Thick Film