Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP0603W180RJS2
RCP0603W180RJS2
RCP0603W180RJS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP0603W180RJS2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP0603W180RJS2
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 180 OHM 5% 1.5W 0603
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 78249 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RCP0603W180RJS2 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 180 OHM 5% 1.5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 78249 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija RCP
Odpornost 180 Ohms Moč (Watts) 1.5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.023" (0.58mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 180 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film