Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP1206B910RGS6
RCP1206B910RGS6
RCP1206B910RGS6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP1206B910RGS6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP1206B910RGS6
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 910 OHM 2% 2.4W 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 25431 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
300 pcs600 pcs
Product parameter
številka dela RCP1206B910RGS6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 910 OHM 2% 2.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 25431 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Serija RCP
Odpornost 910 Ohms Moč (Watts) 2.4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 910 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film