Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP2512B150RGTP
RCP2512B150RGTP
RCP2512B150RGTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP2512B150RGTP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP2512B150RGTP
Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 150 OHM 2% 22W 2512
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 64832 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela RCP2512B150RGTP Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 150 OHM 2% 22W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 64832 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 22W Napetost - razčlenitev 2512
Debelina (maks.) ±150ppm/°C Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RCP RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RCP2512B150RGTP Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 150 Ohm ±2% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2%
Opis RES SMD 150 OHM 2% 22W 2512 Premaz, tip ohišja Thick Film