Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCP2512B820RGTP
RCP2512B820RGTP
RCP2512B820RGTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCP2512B820RGTP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCP2512B820RGTP
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 820 OHM 2% 3.5W 2512
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 75665 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela RCP2512B820RGTP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 820 OHM 2% 3.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 75665 pcs Podatkovni list RCP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Serija RCP
Odpornost 820 Ohms Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film