Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RCS040256K2FKED
RCS040256K2FKED
RCS040256K2FKED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RCS040256K2FKED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RCS040256K2FKED
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 56.2K OHM 1% 1/5W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RCS040256K2FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 56.2K OHM 1% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5862288 pcs Podatkovni list RCS e3 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RCS
Odpornost 56.2 kOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 56.2 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film