Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > RER40F4640PCSL
RER40F4640PCSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RER40F4640PCSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RER40F4640PCSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 464 OHM 1% 5W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3227 pcs
Product parameter
številka dela RER40F4640PCSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 464 OHM 1% 5W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3227 pcs Podatkovni list RER Military Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Serija Military, MIL-PRF-39009, RER40 Odpornost 464 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box Druga imena RER40F4640PCSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.51mm) Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 464 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor