Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > RER45F2000RC02
RER45F2000RC02
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RER45F2000RC02 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RER45F2000RC02
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3918 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela RER45F2000RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3918 pcs Podatkovni list RER Military Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Serija Military, MIL-PRF-39009, RER45 Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box Druga imena RER45F2000RC02-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.405" (10.29mm) Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 200 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor