Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > RER55F8R06MCSL
RER55F8R06MCSL
RER55F8R06MCSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RER55F8R06MCSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RER55F8R06MCSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 8.06 OHM 1% 30W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2282 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela RER55F8R06MCSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 8.06 OHM 1% 30W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2282 pcs Podatkovni list RER Military Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Serija Military, MIL-PRF-39009, RER55 Odpornost 8.06 Ohms
Moč (Watts) 30W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box Druga imena RER55F8R06MCSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.625" (15.87mm) Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak M (1%) natančen opis 8.06 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor