Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > RER75F2152PC02
RER75F2152PC02
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RER75F2152PC02 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RER75F2152PC02
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 21.5K OHM 1% 30W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2952 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela RER75F2152PC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 21.5K OHM 1% 30W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2952 pcs Podatkovni list RER Military Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Serija Military, MIL-PRF-39009, RER75 Odpornost 21.5 kOhms
Moč (Watts) 30W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box Druga imena RER75F2152PC02-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.625" (15.87mm) Lastnosti Military, Moisture Resistant
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 21.5 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor