Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RLR05C34R8FSB14
RLR05C34R8FSB14
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLR05C34R8FSB14 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLR05C34R8FSB14
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 34.8 OHM 1% 1/8W AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 69398 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RLR05C34R8FSB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 34.8 OHM 1% 1/8W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 69398 pcs Podatkovni list ERL (Military RLR)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05
Odpornost 34.8 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RLR05C34R8FSB14-MIL delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 34.8 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film