Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RLR07C3244FPRSL
RLR07C3244FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLR07C3244FPRSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLR07C3244FPRSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.24M OHM 1% 1/4W AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 57768 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RLR07C3244FPRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.24M OHM 1% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 57768 pcs Podatkovni list ERL (Military RLR)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Serija Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
Odpornost 3.24 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RLR07C3244FPRSL-MIL delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 3.24 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film