Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RLR32C1101FPRSL
RLR32C1101FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLR32C1101FPRSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLR32C1101FPRSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.1K OHM 1% 1W AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 33917 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RLR32C1101FPRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.1K OHM 1% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 33917 pcs Podatkovni list ERL (Military RLR)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm) Serija Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
Odpornost 1.1 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RLR32C1101FPRSL-MIL delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 1.1 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film