Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN50C2262FRE6
RN50C2262FRE6
RN50C2262FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN50C2262FRE6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN50C2262FRE6
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 22.6K OHM 1/20W 1% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 370014 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela RN50C2262FRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 22.6K OHM 1/20W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 370014 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50
Odpornost 22.6 kOhms Moč (Watts) 0.05W, 1/20W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RN50C2262FRE6-MIL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 22.6 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film