Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN55C1133CBSL
RN55C1133CBSL
RN55C1133CBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN55C1133CBSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN55C1133CBSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 113K OHM 1/8W .25% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 73669 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RN55C1133CBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 113K OHM 1/8W .25% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 73669 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55
Odpornost 113 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RN55C1133CBSL-MIL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 113 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film