Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN55C2002DBSL
RN55C2002DBSL
RN55C2002DBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN55C2002DBSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN55C2002DBSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 1/8W .5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 62225 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RN55C2002DBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 1/8W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 62225 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RN55C2002DBSL-MIL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film