Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN60D3012FR36
RN60D3012FR36
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN60D3012FR36 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN60D3012FR36
Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 733318 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela RN60D3012FR36 Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 733318 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.25W, 1/4W Napetost - razčlenitev Axial
Debelina (maks.) ±100ppm/°C Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija Axial Druga imena RN60D3012FR36-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca RN60D3012FR36
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
FIFO's 2 Razširjen opis 30.1k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL