Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN60E3012DB14
RN60E3012DB14
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN60E3012DB14 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN60E3012DB14
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 30.1K OHM 1/4W .5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 73303 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RN60E3012DB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 30.1K OHM 1/4W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 73303 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60
Odpornost 30.1 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RN60E3012DB14-MIL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 30.1 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film