Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN60E8662FRE6
RN60E8662FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN60E8662FRE6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN60E8662FRE6
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 86.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 229823 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela RN60E8662FRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 86.6K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 229823 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60
Odpornost 86.6 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RN60E8662FRE6-MIL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 86.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film