Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RN65C2942FRE6
RN65C2942FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN65C2942FRE6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN65C2942FRE6
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 29.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 187679 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela RN65C2942FRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 29.4K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 187679 pcs Podatkovni list CMF (Military RN/RL)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65
Odpornost 29.4 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RN65C2942FRE6-MIL delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 29.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film