Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RNX038470MFNRC
RNX038470MFNRC
RNX038470MFNRC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNX038470MFNRC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNX038470MFNRC
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 470M OHM 1% 1W AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RNX038470MFNRC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 470M OHM 1% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61335 pcs Podatkovni list RNX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm) Serija RNX
Odpornost 470 MOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 470 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film