Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RNX075196KFNLB
RNX075196KFNLB
RNX075196KFNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNX075196KFNLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNX075196KFNLB
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 196K OHM 1% 2W AXIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RNX075196KFNLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 196K OHM 1% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30655 pcs Podatkovni list RNX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm) Serija RNX
Odpornost 196 kOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 196 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film