Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ROX050100MFNEL
ROX050100MFNEL
ROX050100MFNEL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ROX050100MFNEL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ROX050100MFNEL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ROX050100MFNEL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32108 pcs Podatkovni list ROX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm) Serija ROX
Odpornost 100 MOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 180°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film