Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ROX1007K50FKLB
ROX1007K50FKLB
ROX1007K50FKLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ROX1007K50FKLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ROX1007K50FKLB
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 7.5K OHM 1% 4W AXIAL
Product parameter
številka dela ROX1007K50FKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 7.5K OHM 1% 4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26851 pcs Podatkovni list ROX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm) Serija ROX
Odpornost 7.5 kOhms Moč (Watts) 4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 180°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 7.5 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film