Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ROX2004M20GKLB
ROX2004M20GKLB
ROX2004M20GKLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ROX2004M20GKLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ROX2004M20GKLB
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.2M OHM 2% 6W AXIAL
Product parameter
številka dela ROX2004M20GKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.2M OHM 2% 6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15150 pcs Podatkovni list ROX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm) Serija ROX
Odpornost 4.2 MOhms Moč (Watts) 6W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 230°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.2 MOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film