Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ROX300402MFNF5
ROX300402MFNF5
ROX300402MFNF5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ROX300402MFNF5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ROX300402MFNF5
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 402M OHM 1% 10W AXIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ROX300402MFNF5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 402M OHM 1% 10W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11520 pcs Podatkovni list ROX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm) Serija ROX
Odpornost 402 MOhms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 230°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 402 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film