Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RWR74N2000FSBSL
RWR74N2000FSBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RWR74N2000FSBSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RWR74N2000FSBSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 200 OHM 5W 1% WW AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 13757 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RWR74N2000FSBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 200 OHM 5W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 13757 pcs Podatkovni list RWR Series, Military
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR74N
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RWR74N2000FSBSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 200 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound