Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RWR80S4530FSRSL
RWR80S4530FSRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RWR80S4530FSRSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RWR80S4530FSRSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 453 OHM 2W 1% WW AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 19143 pcs
Product parameter
številka dela RWR80S4530FSRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 453 OHM 2W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 19143 pcs Podatkovni list RWR Series, Military
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80S
Odpornost 453 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RWR80S4530FSRSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 453 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound