Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RWR81SR511FPRSL
RWR81SR511FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RWR81SR511FPRSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RWR81SR511FPRSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.511 OHM 1W 1% WW AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 15795 pcs
Product parameter
številka dela RWR81SR511FPRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.511 OHM 1W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 15795 pcs Podatkovni list RWR Series, Military
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S
Odpornost 511 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RWR81SR511FPRSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 511 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound