Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RWR84S4R02FPRSL
RWR84S4R02FPRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RWR84S4R02FPRSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RWR84S4R02FPRSL
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.02 OHM 7W 1% WW AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 11321 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RWR84S4R02FPRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.02 OHM 7W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 11321 pcs Podatkovni list RWR Series, Military
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84S
Odpornost 4.02 Ohms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RWR84S4R02FPRSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military, Moisture Resistant
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 4.02 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound