Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW04023K90BYED
TNPW04023K90BYED
TNPW04023K90BYED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW04023K90BYED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW04023K90BYED
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela TNPW04023K90BYED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 236106 pcs Podatkovni list SMD Resistor Product OverviewTNPW e3 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija TNPW e3
Odpornost 3.9 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3.9 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film