Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW060351K1DETA
TNPW060351K1DETA
TNPW060351K1DETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW060351K1DETA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW060351K1DETA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 960481 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela TNPW060351K1DETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 960481 pcs Podatkovni list TNPW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) Serija TNPW
Odpornost 51.1 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 51.1 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film