Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW0805300RBETA
TNPW0805300RBETA
TNPW0805300RBETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW0805300RBETA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW0805300RBETA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 300 OHM 0.1% 1/8W 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 176520 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela TNPW0805300RBETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 300 OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 176520 pcs Podatkovni list TNPW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TNPW
Odpornost 300 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena TNPW0805 300R 0.1% T9 RT1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Military
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 300 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film