Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW08054K02FETA
TNPW08054K02FETA
TNPW08054K02FETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW08054K02FETA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW08054K02FETA
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.02K OHM 1% 1/8W 0805
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 865883 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela TNPW08054K02FETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.02K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 865883 pcs Podatkovni list TNPW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TNPW
Odpornost 4.02 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 4.02 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film