Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW080591K0BEEN
TNPW080591K0BEEN
TNPW080591K0BEEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW080591K0BEEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW080591K0BEEN
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 91K OHM 0.1% 1/5W 0805
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela TNPW080591K0BEEN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 91K OHM 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 176561 pcs Podatkovni list SMD Resistor Product OverviewTNPW e3 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TNPW e3
Odpornost 91 kOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena TNPW0805 91K 0.1% T9 E52 E3 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 91 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film